Isıtma, Soğutma ve Klima Sistemleri

ELYSIUM AVM Projesinde Tercih ATLANTIK Su Kaynaklı Isı Pompaları Oldu

HVAC sektöründeki konumunu her geçen gün güçlendiren Atlantik Grup firması, prestijli projelerin tercihi olmaya devam ediyor.

Yurtiçi ve yurtdışı 100’den fazla projede tercih edilen ATLANTİK marka su kaynaklı ısı pompaları referansına TETİŞ Yapı A.Ş ve Elazığ İl Özel İdaresi ortaklığında Çayda Çıra Kavşağında inşa edilen Elysium Alışveriş ve Yaşam Kompleksi projesini de dahil etti.

71500m2’lik inşaaat alanı üzerinde, 30000m2lik kiralanabilir alan ile Elazığ’ın en büyük ve en modern alışveriş ve yaşam merkezi olan ELYSIUM PARK AVM projesinin ortak alanlarının ısıtma ve soğutma ihtiyacı ATLANTIK marka su kaynaklı ısı pompalarıyla sağlanacaktır.

3 hızlı fan kontrolü ile elektrik tüketimini azaltan, 19 farklı arıza kodu ile satış sonrası servis hizmetlerinde hızlı ve kolay çözümler sunan, geniş giriş su sıcaklığı limitleri ile kule ve kazanda oluşabilecek sorunların etkisini en aza indirgeyen, kısa kenardan ve uzun kenardan üfleme opsiyonu ve kanal dışı statik basıncın proje şartlarına göre ayarlanabilir olması ile tüm tesisat ihtiyaçlarına uyum sağlayabilen ATLANTİK ısı pompaları yer aldığı projelere değer katmaya devam ediyor.

Büyük metrekareli mahallerin tek bir noktadan kontrol edilmesine olanak sağlayan master termostat opsiyonu ile tüm mahalin eşit iklimlendirme şartlarında tutulması sağlanabilmektedir. Çok fonksiyonlu master termostat 32 adet cihazın tek bir noktadan kontrol edilmesine olanak sağlar.

Modbus, Bacnet veya BTL onaylı Bacnet protokolleri ile bina otomasyon sistemine    bağlanabilmektedir.

ATLANTİK GRUP firması alışveriş merkezi projelerinde yer alan zincir mağazaları ile de yakın ilişkiler içerisinde olup ısı pompaları cihazları satış, satış sonrası destek ve teknik memnuniyet açısından sürekli tercih edilir hale gelmiştir.