Isıtma, Soğutma ve Klima Sistemleri

GALATAPORT AVM

Galataport İstanbul Projesinde ATLANTİK Su Kaynaklı Isı Pompası Cihazları Tercih Edildi

ATLANTIK marka su kaynaklı ısı pompası cihazları alışveriş merkezi, ofis binaları, teknokent ve data center gibi projelerinin ısıtma ve soğutma ihtiyacını karşılamak amacıyla üstün özelliklerle geliştirilmiş ve donatılmıştır.

Yurtiçi ve yurtdışı önemli pek çok projeye cihaz tedariği sağlayan Atlantik Grup, Atlantik marka su kaynaklı ısı pompacı cihazlarıyla büyük projelerde çözüm ortağı olarak tercih edilmeye devam edilmektedir.

Doğuş Grup ve Bilgili Holding ortaklığı ile hayata geçirilen ve 1.2 km sahil şeridinde  400 bin m2’ye yayılan Galataport projesi bir zamanlar İstanbul’un ticaret merkezi olan Karaköy’de yer almaktadır.

Proje kapsamında yeni bir kruvaziyer terminali, bekleme alanları, biletleme kontuarları, devlet otoriteleri için kullanım alanları, duty free dükkanları, teknik alanlar, otel ve avm yer almaktadır. Kıyı şeridinde ve çevresindeki yer alacak yaklaşık 250 mağaza ve yeme içme noktası bulunmaktadır.

ATLANTIK marka su kaynaklı ısı pompası cihazları proje kapsamında yer alan alışveriş merkezi ortak alanlarında ve ek fonksiyonları ile dünyanın en büyük cruise gemilerin ağırlayacak olan yeni terminal alanında tercih edilmiştir.

ATLANTIK su kaynaklı ısı pompası cihazları, çok sayıda gelişmiş fonksiyona sahip master termostat opsiyonu ile büyük metrekareli mahallerde yer alan 32 adete kadar cihazın tek bir noktadan kontrolüne olanak sağlamaktadır.

Standart olarak sunulan akıllı termostat üzerinden 19 adet arıza kodunun görünmesi, kullanıcıya hem işletme kolaylığı sağlamakta hem de servis ve bakım maliyetlerini düşürmektedir.

termostat

Modbus, Bacnet ve BTL onaylı Bacnet protokolleri ile bina otomasyon sistemine bağlanabilmektedir.

ATLANTIK marka su kaynaklı ısı pompası cihazları 3-45kw kapasite aralığında 9 farklı modelle mahallerde ihtiyaç duyulan konfor şartlarını en üst seviyede sunmaktadır.