Isıtma, Soğutma ve Klima Sistemleri

İzmir Hilltown AVM Projesi’nde ATLANTİK Su Kaynaklı Isı Pompası Tercih Edildi

ATLANTİK GRUP hem soğutma hem ısıtma ihtiyacını bağımsız olarak sağlayan ATLANTİK marka su kaynaklı ısı pompası cihazları ile yerel ve global bazda alışveriş merkezi, ofis ve iş merkezi projelerinde kaliteli ve güvenilir çözüm ortağı olmaya devam ediyor.

Sürdürülebilir kalite ve hizmet, yüksek müşteri memnuniyeti ve değerli tüm referansları ile Türkiye su kaynaklı ısı pompası pazarında gücünü hızla arttıran Atlantik Grup önemli pek çok projeye cihaz tedariki sağlamaya devam etmektedir.

Rönesans Gayrimenkul Yatırım, İzmir Karşıyaka’da alışveriş dünyasına yepyeni bir soluk getiren Hiltown AVM projesini Ekim 2018’de faaliyete sunmuştur. Proje, 90 bin m2 üzerinde açık ve kapalı alan konsepti ile İzmir’e farklı bir deneyim sunmaktadır.

İzmir Hiltown AVM, 200’ü aşkın mağazası ile birçok dünya markasını bir araya getirerek bölgedeki en prestijli projeler arasında yer almaktadır. Rönesans Gayrimenkule ait tüm av projelerinde olduğu gibi bu dev projede de büyük ölçüde ATLANTİK marka su kaynaklı ısı pompaları tercih edilmiştir.

Proje kapsamında yer alan yeme içme alanları, alışveriş mağazaları ve çocuk oyun alanları gibi pek çok noktada 300’ ün üstünde ATLANTİK marka su kaynaklı ısı pompası cihazı verimli bir şekilde çalışmaktadır.

2,5-45kw kapasite aralığında 9 farklı modelle ATLANTİK su kaynaklı ısı pompası cihazları, yenilikçi teknoloji ve akıllı tasarımı sayesinde yüksek verimli iklimlendirme kontrolü sağlamaktadır.

ATLANTİK su kaynaklı ısı pompası cihazları, düşük enerji tüketimi, düşük ses seviyesi, kolay arıza tespiti, montaj kolaylığı, hızlı servis ve stoktan teslim özellikleri sayesinde müşterilerin tercihinde ilk sırada yer almaktadır.