Isıtma, Soğutma ve Klima Sistemleri

Sırbistan Promenada Avm ‘De Tercih Atlantik Ewh Isı Pompaları Oldu

Atlantik Grup firması kurulduğu günden bugüne kadar kaliteli hizmet ve yüksek müşteri memnuniyet misyonu ile su kaynaklı ısı pompası pazarındaki konumunu güçlendirmeye devam etmektedir.

Türkiye su kaynaklı ısı pompası pazarında elde ettiği gücü uluslararası pazarlara da taşımış olup ; Kenya, Cezayir, Sırbistan, Romanya ‘daki AVM projelerine de ısı pompası satışı gerçekleştirmiştir.

NEPİ REAL ESTATE PROJECT ONE şirketi tarafından hayata geçirilen PROMENADA SHOPPING CENTER projesi Sırbistan’ın NAVO SAD şehrinde yer almaktadır. 150’den fazla mağazaya ev sahipliği yapan proje, Sırbistan’ın en büyük alışveriş merkezi olma özelliğini elinde bulundurmaktadır.

PROMENADA SHOPPING CENTER projesinde yer alan Türk mağaza gruplarının su kaynaklı ısı pompası cihazı için tercihi EWH serisi cihazlar olmuştur.

Düşük enerji tüketimi, düşük ses seviyesi, kolay arıza tespiti, montaj kolaylığı, hızlı servis ve stoktan teslim özellikleri sayesinde müşterilerin tercihinde ilk sırada yer almaktadır.

ATLANTİK marka su kaynaklı ısı pompası cihazları, ATLANTİK GRUP güvencesiyle bulunduğu her projeye değer katmaya devam etmektedir.