Isıtma, Soğutma ve Klima Sistemleri

“ATLANTIK MQHD” Hava Kaynaklı Isı Pompaları, Atlantik Grup Güvencesiyle Sektörle Buluşuyor

Firma güvenirliliğinden ve ürün kalitesinden taviz vermeden, güçlü ve dinamik kadrosuyla enerji verimliliği yüksek sistemler alanında faaliyet gösteren Atlantik Grup, ATLANTİK markasıyla üretimini yaptırdığı MQHD modeli hava kaynaklı ısı pompasını ürün gamına dahil etti. Villa, otel, iş yeri ve konut gibi bireysel uygulamalarda son yıllarda kullanımı artmaya başlayan hava kaynaklı ısı pompaları; ısıtma, soğutma ve kullanım suyu için kullanıcı tarafından tercih edilebilir en uygun çözümü sunmaktadır. Isıtma ise fan‐coil, yerden ısıtma veya radyatör vasıtasıyla gerçekleştiriliyor. ATLANTİK markalı MQHD serisi hava kaynaklı ısı pompası, yerden ısıtma ve fan‐coil cihazlarına doğrudan bağlanabiliyor. Geleneksel gaz yakıtlı kazan uygulamaları yerine düşük enerji tüketimi ile MQHD hava kaynaklı ısı pompaları, işletmelere önemli ölçüde tasarruf olanağı sağlıyor. Bireysel kullanım ve konutlar için tasarlanan MQHD serisi; konut ve ticari binaların konfor ve yüksek enerji verimliliği gereksinimlerini karşılamak amacıyla geliştirildi.

Devamını Oku | Read More

“ATLANTİK su kaynaklı ısı pompaları yenilenen yüzü ve yeni nesil teknik özellikleri ile sektöre değer katmaya devam ediyor’’

2005 yılında kurulan, enerji verimliliği yüksek sistemler alanında faaliyet gösteren ATLANTİK GRUP, sürdürülebilir kalite ve hizmet anlayışıyla, yüksek müşteri memnuniyeti hedefiyle Türkiye ve uluslararası su kaynaklı ısı pompası pazarlarında gücünü artırmaya devam etmektedir.

Düşük enerji tüketimi, düşük ses seviyesi, kolay arıza tespiti, montaj kolaylığı, hızlı servis ve stoktan teslim dolayısıyla AVM sektöründe perakende mağazalarının tercihinde ilk sıralarda yer alan EWH serisi ısı pompaları geride bırakılan 10 yıllık süreçte 150’den fazla AVM ve ofis projesinde 10,000 adet referansa ulaşmıştır.

Devamını Oku | Read More

ELYSIUM AVM Projesinde Tercih ATLANTIK Su Kaynaklı Isı Pompaları Oldu

HVAC sektöründeki konumunu her geçen gün güçlendiren Atlantik Grup firması, prestijli projelerin tercihi olmaya devam ediyor.

Yurtiçi ve yurtdışı 100’den fazla projede tercih edilen ATLANTİK marka su kaynaklı ısı pompaları referansına TETİŞ Yapı A.Ş ve Elazığ İl Özel İdaresi ortaklığında Çayda Çıra Kavşağında inşa edilen Elysium Alışveriş ve Yaşam Kompleksi projesini de dahil etti.

Devamını Oku | Read More

İzmir Hilltown AVM Projesi’nde ATLANTİK Su Kaynaklı Isı Pompası Tercih Edildi

ATLANTİK GRUP hem soğutma hem ısıtma ihtiyacını bağımsız olarak sağlayan ATLANTİK marka su kaynaklı ısı pompası cihazları ile yerel ve global bazda alışveriş merkezi, ofis ve iş merkezi projelerinde kaliteli ve güvenilir çözüm ortağı olmaya devam ediyor.

Sürdürülebilir kalite ve hizmet, yüksek müşteri memnuniyeti ve değerli tüm referansları ile Türkiye su kaynaklı ısı pompası pazarında gücünü hızla arttıran Atlantik Grup önemli pek çok projeye cihaz tedariki sağlamaya devam etmektedir.

Devamını Oku | Read More

WEST CURNA

LUCOIL’e Ait Kamp Alanında AAON Rooftop Cihazları Tercih Edildi.

Irak West Qurna bölgesinde faaliyet göstermekte olan LUCOIL’e ait kamp alanında AAON rooftop cihazları tercih edildi. Kampın elektrik sistemine entegre edilen ve SIEMENS tarafından Türkiye’de imal edilen E-House’ların iklimlendirilmesi ve basınçlandırılması amacıyla kullanılacak olan AAON RN serisi rooftop cihazları, 55 ° C ye kadar ulaşabilen bölge şartlarında non-stop çalışabiliyor.

Devamını Oku | Read More

GALATAPORT AVM

Galataport İstanbul Projesinde ATLANTİK Su Kaynaklı Isı Pompası Cihazları Tercih Edildi

ATLANTIK marka su kaynaklı ısı pompası cihazları alışveriş merkezi, ofis binaları, teknokent ve data center gibi projelerinin ısıtma ve soğutma ihtiyacını karşılamak amacıyla üstün özelliklerle geliştirilmiş ve donatılmıştır.

Yurtiçi ve yurtdışı önemli pek çok projeye cihaz tedariği sağlayan Atlantik Grup, Atlantik marka su kaynaklı ısı pompacı cihazlarıyla büyük projelerde çözüm ortağı olarak tercih edilmeye devam edilmektedir.

Doğuş Grup ve Bilgili Holding ortaklığı ile hayata geçirilen ve 1.2 km sahil şeridinde  400 bin m2’ye yayılan Galataport projesi bir zamanlar İstanbul’un ticaret merkezi olan Karaköy’de yer almaktadır.

Devamını Oku | Read More