Isıtma, Soğutma ve Klima Sistemleri

İSK-SODEX-2019-İstanbul-Fuari

Atlantik Grup ISK-SODEX 2019 İstanbul Fuarı’nda Sektör ile Buluştu.

2005 yılından beri HVAC sektöründe özellikle enerji verimliliği yüksek sistemler (Absorpsiyonlu grup, su kaynaklı ısı pompası, hibrit soğutma kulesi, çok fonksiyonlu soğutma grubu, değişken debili nem ve sıcaklık kontrollü rooftop vs) alanında faaliyet gösteren Atlantik Grup, deneyimli kadrosu ve mevcut ürün yelpazesi ile daha önceki yıllarda olduğu gibi 2-5 Ekim tarihlerinde TÜYAP’ta bu sene 14.cüsü düzenlenen ISK-SODEX İSTANBUL 2019 Fuarı’na katıldı.

   
Bir önceki fuara göre daha büyük bir stant ile katılım sağlayan Atlantik Grup’un sergilemiş olduğu Amerikan menşeili AAON marka nem ve sıcaklık kontrollü, rotary tip ısı geri kazanımlı, değişken debili, mahal basınç kontrollü rooftop, MITA marka İtalyan menşeili MCC model kapalı tip soğutma kulesi ve ATLANTİK marka EWH04, EWH07, EWH15 ve EWH22 model ısı pompaları gelen ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü.
Atlantık Grup yetkilileri fuar ile ilgili şu değerlendirmelerde bulundular: “İklimlendirme sektöründe dünyanın 3. fuarı olan SODEX Fuarı’na şirketimizin kurulduğu yıldan beri sürekli olarak katılım sağladık, bu sayede müşterilere kendimizi tanıtmak, yenilikleri ve gelişmeleri aktarmak, mevcut müşteri ilişkilerimizi güçlendirmek ve yeni iş ortaklıkları oluşturmak için SODEX Fuarı’nın iyi bir fırsat oluşturduğunu düşünüyoruz. Özellikle yurtdışından gelen çok sayıda ziyaretçi olduğunu görüyoruz.

    İstanbul-Fuari-3

Türkiye’nin coğrafi konumu dolayısı ile Asya, Ortadoğu ve Afrika bölgesinde yer alan projelerde Türk müteahhitler kanalıyla birçok büyük projeye ürün tedarik ettik. Atlantik Grup, önümüzdeki yıllarda da HVAC&R sektörünün uluslararası buluşma noktası haline gelmiş olan ISK-SODEX İstanbul Fuarı’nda yerli ve yabancı müşterileri ile tekrar bir araya gelmeyi hedeflemektedir.”